Zmieniają nawyki żywieniowe dzieci i młodzieży

Strefa FM Środa, 17 sierpnia 20112 2790
Trwa przyjmowanie wniosków od szkół zainteresowanych programami „Owoce i warzywa w szkole” oraz „Szklanka mleka”.

- Od dzisiaj przyjmujemy wnioski i powiem, że jest duże zainteresowanie wnioskodawców odnośnie owoców w szkole. Wnioski te mogą składać zarówno dostawcy, szkoły, jak i producenci. Program „Owoce i warzywa” dotyczy dzieci w klasach 1-3 szkół podstawowych. „Szklanka mleka” kierowana jest do szkół podstawowych oraz gimnazjów i na to pieniędzy nie zabraknie - mówi Marek Mazur, szef łódzkiego oddziału Agencji Rynku Rolnego.

Akcje ponownie ruszą we wrześniu, a głównym ich celem jest długoterminowa zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

61233238 61233238ranga24.08.2011 15:34

Najpierw niech skończy remont drogi we Włodzimierzowie, bo to przez niego ludzie dostają dzisiaj białej gorączki. Przed poprzednimi wyborami chciał pokazać jaki to jest dobry i rozsądnie myślący samorządowiec że dzisiaj to tylko usiąść i płakać jak na ten bałagan się patrzy.

00


Penelopa ~Penelopa (Gość)17.08.2011 14:34

Marek Mazur na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego!
(ale wcześniej referendum w sprawie odwołania obecnego, na otarcie łez zostawić mu peugeota 508 2.0 HDI Active za prawie 100 tys. złotych)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat