Zmiany w ruchu przy A1 (AKTUALIZACJA)

Strefa FM Poniedziałek, 20 lipca 20205 9268
W poniedziałek po południu drogowcy zmienili organizację ruchu na zjeździe z tymczasowego ronda na A1 w stronę Bełchatowa. Także wjazd od strony Bełchatowa na autostradę przebiega już inaczej.

Ładuję galerię...

W poniedziałek (20.07) drogowcy przygotowali do zmian w organizacji ruchu zjazd z tymczasowego ronda na A1 w stronę Bełchatowa. Północna jezdnia służy już do jazdy w obu kierunkach. Na asfalcie ustawiono pachołki i namalowano podwójną żółtą linię ciągłą. Wzdłuż drogi krajowej 74 ustawiono też znaki pionowe. Jak podkreślają drogowcy - dla jadących od strony Piotrkowa zabroniony jest lewoskręt na Rokszyce. Dojazd do tej miejscowości jest możliwy kilkaset metrów dalej - na rondzie.


Z kolei malowanie nowych żółtych pasów na al. Sikorskiego zaplanowano na poniedziałkowe (20.07) popołudnie. Zmiany będą widoczne od złączenia z ul. Zawodzie, aż do tymczasowego ronda na A1. Także tutaj staną pachołki rozdzielające pasy do jazdy i będą ustawione znaki pionowe z rozrysowaną nową organizacją ruchu.


Przełożenie ruchu na jezdnię północną nie dotyczy tymczasowego ronda na autostradzie A1. Tam ruch odbywa się bez zmian, a dotyczy tylko sposobu wjadu i zjazdu na 74-kę.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

EP97300 ~EP97300 (Gość)21.07.2020 09:38

"Z kolei malowanie nowych żółtych pasów na al. Sikorskiego zaplanowano na poniedziałkowe (20.07) popołudnie."
Dziś przed godz. 7 nadal było po staremu.

40


gość ~gość (Gość)20.07.2020 22:39

Nieodwracalne zmiany

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat