ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zmiany oferty edukacyjnej na Wydziale Filologiczno-Historycznym piotrkowskiej Filii UJK

Wtorek, 25 lipca 2017 3169
Administracja to nowy kierunek studiów pierwszego stopnia, jaki od października będzie oferować Wydział Filologiczno-Historyczny piotrkowskiej Filii UJK. Władze wydziału podjęły również rozmowy z podsekretarzem stanu w MON prof. Wojciechem Fałkowskim o możliwości studiowania na kierunku historia na specjalności „Obrona terytorialna z elementami wojskowości”.

Ładuję galerię...

W początkach lipca 2017 r. Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej wydało pozytywną opinię na temat nowego kierunku w piotrkowskiej Filii UJK. Nowością są trzyletnie studia pierwszego stopnia (licencjackie) na kierunku administracja. Studia te o charakterze praktycznym pozwolą zdobyć doświadczenie w ramach zajęć i praktyk organizowanych w różnych instytucjach administracji państwowej i samorządowej. Ukończone studia dadzą możliwość zatrudnienia w administracji samorządowej, rządowej, w organizacjach pozarządowych i międzynarodowych oraz w gospodarce. W ramach specjalności oferowanych na kierunku: „Finanse samorządu terytorialnego”, „Gospodarka komunalna oraz gospodarowanie nieruchomościami” absolwent uzyska wiedzę i umiejętności poszukiwane na rynku pracy.
Z kolei 17 lipca przedstawiciele Wydziału Filologiczno-Historycznego rozmawiali z podsekretarzem stanu w MON prof. Wojciechem Fałkowskim o możliwości studiowania na kierunku historia na specjalności „Obrona terytorialna z elementami wojskowości” przy wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Akademii Sztuki Wojennej. Absolwenci wspomnianej specjalności znajdą zatrudnienie w jednostkach Obrony Terytorialnej, obrony cywilnej, a także w komórkach organizacyjnych jednostek administracji publicznej związanych z obronnością i bezpieczeństwem państwa.
Więcej informacji na temat rekrutacji i warunków studiów można uzyskać pod numerem telefonu 44 732 74 22.

 

Materiał Wydziału Filologiczno-Historycznego

Filii UJK w Piotrkowie


Zainteresował temat?

1

9


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat