Zmiana w fotelu wójta Woli Krzysztoporskiej?

Urząd Gminy Wola KrzysztoporskaRegion Niedziela, 04 lipca 20217 3680
Kacper Blaźniak został tymczasowym wójtem Woli Krzysztoporskiej, a jego brat Marcel – pierwszym doradcą. Drugim doradcą został obecny wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek, który na jeden dzień (2.07) abdykował i przekazał urząd młodemu pokoleniu. To wszystko za sprawą IV Gminnego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie i Samorządzie Terytorialnym, który w czerwcu odbył się w szkole w Gomulinie. Główna nagrodą było w nim właśnie jednodniowe zasiadanie w fotelu wójta.

Kacper i Marcel wykazali się doskonałym teoretycznym przygotowaniem do pracy w samorządzie, czego dowodem było zajęcie I i II miejsca w konkursie. Teraz przyszedł czas na praktykę. Młodzi samorządowcy uczestniczyli w przyjmowaniu interesantów, załatwianiu bieżących spraw, mieli też okazję opowiedzieć wójtowi gminy o tym, na czym zależy młodzieży i czego oczekiwałaby ona od samorządu.


Zwycięzców konkursu w gabinecie wójta odwiedzili też koledzy ze Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej pod opieką wychowawczyni Magdaleny Krasoń i Lucyny Lasek, która przygotowywała chłopców do konkursu.


 Gratulujemy i cieszymy się, że nie musimy się już martwić o przyszłe kadry do pracy w samorządzie! - mówią gminni urzędnicy. 

 

źródło: Urząd Gminy Wola Krzysztoporska


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_marek ~go?ć_marek (Gość)05.07.2021 19:39

Może wreszcie młode pokolenie doposarzy jednostkę z Kreznej w nowe drzwi garażowe gdyż panujący wlodarz inwestuje tylko w wazeliniarzy

00


Nasde ~Nasde (Gość)05.07.2021 19:05

Już za dwa lata na stałe, drozdek na emeryturę

01


111 ~111 (Gość)05.07.2021 00:48

Gratulujemy i cieszymy się, że nie musimy się już martwić o przyszłe kadry do pracy w samorządzie! - mówią gminni urzędnicy. ..... No właśnie było by więcej samorządu a nie tej polityki uprawianej przez Wójta

31


janeczka ~janeczka (Gość)05.07.2021 08:33

Ci chłopcy poradzą sobie lepiej. Proponuję, aby zostali na stałe

21


DzieckoSzczęścia ~DzieckoSzczęścia (Gość)04.07.2021 20:33

W Rozprzy przydałaby się taka zmiana na stałe.

21


GianLuigi Buffon ~GianLuigi Buffon (Gość)04.07.2021 17:47

Szkoda, że tylko na 1 dzień

82


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat