Zmiana rozkładu jazdy miejskich autobusów

Strefa FM Wtorek, 30 grudnia 20141 3388
Ważna informacja dla pasażerów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Piotrkowie. W okresie Nowego Roku zostaną wprowadzone zmiany w rozkładzie jazdy.

- MZK w Piotrkowie informuje, że w okresie Nowego Roku autobusy komunikacji miejskiej kursować będą następująco: 31 grudnia jak w ferie do godz. 20.00, 1 stycznia jak w święta od godz. 8.00, 2 stycznia jak w ferie, 3 stycznia jak w soboty, 4 stycznia jak w niedziele, 5 stycznia jak w ferie, 6 stycznia jak w niedziele - mówi Robert Trajdos, kierownik eksploatacji i organizacji ruchu w MZK w Piotrkowie.

Informacje o zmianach w rozkładzie umieszczone są w każdym autobusie. Ponadto można je sprawdzić na stronie internetowej zakładu.


Zainteresował temat?

6

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

obs. ~obs. (Gość)30.12.2014 10:35

Dla uzupełnienia.Jak spadnie większy śnieg lub chwyci większy mróz...jak się da...

81


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat