Zmiana organizacji ruchu w centrum Moszczenicy

Region Poniedziałek, 17 września 20180 1850
Ruszył kolejny etap remontu ul. Kosowskiej w Moszczenicy. Od 19 września zamknięty dla ruchu będzie odcinek ul. Kosowskiej od ul. Spacerowej do ul. Piotrkowskiej (droga wojewódzka 716).

- Drogowcy kończą pierwszą część parkingu, od strony siedziby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Moszczenicy. Potem prace przeniosą się na drugą stronę ulicy, na parking przylegający do budynku Urzędu Gminy oraz na jezdnię - mówi wójt Moszczenicy Marceli Piekarek. Droga zamknięta będzie od najbliższej środy od godz. 7.00. Zalecany objazd przez ul. Spacerową i ul. Dworcową.

 

Projekt remontu ul. Kosowskiej zakłada kompleksową przebudowę ulicy, budowę chodników oraz dużego parkingu dla mieszkańców. Całkowity koszt inwestycji to blisko 3 mln 300 tysięcy złotych. Połowę tej kwoty pokryje dofinansowanie zewnętrzne wywalczone przez gminnych urzędników. Prace mają zakończyć się do 31 października.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat