Zmiana organizacji pracy urzędów skarbowych z czerwonej strefy

ePiotrkow Poniedziałek, 12 października 202011 4724
W związku z notowanym rekordowym wzrostem zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz ustanowieniem powiatu bełchatowskiego, wieluńskiego oraz miasta Piotrków Trybunalski „obszarem czerwonym” od 12 października do odwołania z czerwonej strefy, Urząd Skarbowy w Bełchatowie, w Piotrkowie Trybunalskim oraz w Wieluniu nie będą prowadziły obsługi bezpośredniej klientów.

- W koniecznych sprawach indywidualnych, m.in. w związku z toczącym się postępowaniem, klienci będą przyjmowani wyłącznie po wcześniejszym (telefonicznym lub mailowym) umówieniu wizyty - informuje Agnieszka Pawlak, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Łodzi. Obsługa realizowana będzie wyłącznie poprzez usługi elektroniczne i telefonicznie, a dokumenty papierowe będą wrzucane do urny.

 

 


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

~PT ~~PT (Gość)12.10.2020 15:50

A sklepy pracują nawet w wydłużonych godzinach. Lepsi i gorsi?

10


aha ~aha (Gość)12.10.2020 09:53

Przeklęte biurwy. Znowu niczego nie będzie można załatwić w urzędzie. Całe społeczeństwo codziennie musi chodzić do pracy, szkoły, a oni będą się zamykać dla tych dla których muszą być otwarci. My jesteśmy mniej podatni na zarażenie? Do roboty a nie do picia kawy!!!

115


Kazik ~Kazik (Gość)12.10.2020 10:16

Jak zwykle urzędasy pierwsze się chowają pod biurka ale do podwyżek są pierwsi i do premii za to za nic nie odpowiadają a zwykły robol wolnego nie ma i pracuje bez maseczek bo się nie da ze szmatą na ryju pracować

46


gość_gość ~gość_gość (Gość)12.10.2020 10:42

Teraz dokładnie widać ile urzędów jest niepotrzebnych w tym kraju

65


gość_ja ~gość_ja (Gość)12.10.2020 06:58

Jest to dla mnie nie pojete.Od początku pandemii nie miałam jak i wiele wiele osób żadnego dnia wolnego ani jakiejs zmisny. Pracuje tak jak zawsze a służba zdrowia,szkolnictwo i urzędy to już przegięcie na maxa.
Jak to mówią jaka praca taka placa po pewnym czasie sami by chcieli normalnie pracować ...

145


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat