Zmiana na stanowisku skarbnika Piotrkowa

Środa, 15 lipca 202016 5808
Wiesława Łuczak nie będzie już zarządzać finansami Piotrkowa. Po ponad 17 latach pracy w magistracie przechodzi bowiem na emeryturę. Na stanowisku skarbnika miasta zastąpi ją Izabela Wroniszewska. Odpowiednie uchwały podjęła w środę Rada Miasta.

- Pragnę serdeczne podziękować za trud, wysiłek, zaangażowanie, współpracę. Dziękuję za to, że poprzez swój profesjonalizm pani skarbnik zawsze wykazywała się wyjątkową troską o nasze miasto – mówił podczas sesji prezydent Krzysztof Chojniak.

 

- Swoją pracę zawsze traktowałam jako misję. Dziękuję za wsparcie, wyrozumiałość i życzliwość. Życzę wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz podejmowania samych dobrych decyzji dotyczących miasta - powiedziała z kolei mocno wzruszona Wiesława Łuczak.

Radni powołali także nową Skarbnik Miasta. Od 29 lipca za finanse Piotrkowa Trybunalskiego odpowiadać będzie Izabela Wroniszewska, która do tej pory w Urzędzie Miasta pełniła funkcję Audytora Wewnętrznego.

 

- Nowa Skarbnik Miasta ma bogate doświadczenie w sektorze finansów publicznych, i nie tylko, ponieważ jako księgowa pracowała także w sektorze prywatnym. Posiada wykształcenie zarówno ekonomiczne, jak i prawnicze oraz szereg kursów i certyfikatów. Jako pracownik magistratu wykazała się wieloma cechami, które są niezbędne w pracy skarbnika: konsekwencją, dokładnością oraz starannością. Równocześnie jako mieszkanka naszego miasta posiada szeroką wiedzę na temat Piotrkowa, co jest niezbędne w tej pracy – charakteryzował nową skarbnik prezydent Chojniak. 

 

Środową sesję – ze względu na epidemię COVID-19 – zorganizowano w trybie korespondencyjnym.

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.07.2020 13:16

Jest ktoś w stanie podać jakieś przykłady profesjonalizmu pani skarbnik ?
W jaki sposób była rozliczana limuzyna wożąca i odwożąca prezydenta z domu do pracy i z pracy do domu ? Pani audytor również nie widzi w tym nic złego?

177


gość ~gość (Gość)17.07.2020 15:09

Misja wykańczania ludzi

10


Rafał Czaskoski ~Rafał Czaskoski (Gość)16.07.2020 13:25

Pingot Małgorzata prezydentem Polski winna być.

04


gość ~gość (Gość)16.07.2020 09:21

Służbowy samochód to nie tylko dowozy do domu. To też jeżdżenie na spotkania itd. Przedstawiciele handlowi mają służbowe auta i po godzinach pracy ich nadużywają A tu jak ma prezydent to jest to takie dziwne. Ludzka zazdrość nie zna granic. Każdy jeden z was jakby był na tym stanowisku to by jeździł

24


gość ~gość (Gość)16.07.2020 08:29

Szkoda, że nie ma zdjęć jak towarzystwo uściskiwało dłoń pani skarbnik. Nawet "lekarz " Marian B. tak postąpił co jest dosyć prostackie w obecnym czasie

50


gość ~gość (Gość)16.07.2020 05:06

Nareszcie

50


gość ~gość (Gość)15.07.2020 16:48

Ktos przypomni ile wynosi zadluzenie miasta?

170


i tylko pomyśleć ~i tylko pomyśleć (Gość)15.07.2020 16:47

od Longinusa do emeryturki

80


przyszły emeryt ~przyszły emeryt (Gość)15.07.2020 12:30

Bardzo popieram przejście na emeryturę! Należy się Pani! Ja się nie mogę doczekać, żeby wreszcie odpocząć, ale jeszcze... kilka lat! Uuuuuuuhhhhh!...

63


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat