Zmiana komendanta również w Bełchatowie

ePiotrkow Środa, 08 maja 20131 4410
8 maja 2013 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Bełchatowie nastąpiła zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie. W związku z mianowaniem insp. Renaty Kasprzyk-Papierniak na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim, na mocy rozkazu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, nowym szefem bełchatowskich funkcjonariuszy został mł. insp. Sławomir Barasiński, dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie.

- Kiedy tutaj przychodziłam, byliście dla obcy, teraz jesteście bliscy mojemu sercu do zebranych policjantów. - Przede mną nowe wyzwania. Jeżeli będzie Wam źle w Bełchatowie, to Piotrków czeka - zażartowała Renata Kasprzyk-Papierniak.


- Było dla mnie wielkim zaszczytem pracować z moją poprzedniczką, inspektor  Renatą Kasprzyk-Papierniak. Nie przewiduję rewolucji w bełchatowskiej komendzie. Zamierzam kontynuować działania, które razem z panią inspektor przez kilka lat realizowaliśmy. Mam nadzieję, że im sprostam. Jestem konserwatystą i zwolennikiem ciężkiej i solidnej pracy – tej na pewno (drodzy koledzy i koleżanki) Wam nie zabraknie – zaznaczył komendant  mł. insp. Sławomir Barasiński.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

chiński fotograf chiński fotografranga08.05.2013 22:42

Jak się chla, to się nie pisze, bo wychodzą takie idiotyzmy:
- Kiedy tutaj przychodziłam, byliście dla obcy, teraz jesteście bliscy mojemu sercu do zebranych policjantów. - Przede mną nowe wyzwania. Jeżeli będzie Wam źle w Bełchatowie, to Piotrków czeka - zażartowała Renata Kasprzyk-Papiernika.
--------------
PS A ponieważ to nie jest list grzecznościowy Kasprzyk-Papierniak do kolegów, tylko informacja dziennikarska, to użycie wielkiej litery w "wam" jest błędem w sztuce - całkowicie niezasadne.

Komentarz był edytowany przez autora: 08.05.2013 22:43

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat