Zmiana godziny sobotniego koncertu amatorskich zespołów

Strefa FM Piątek, 14 czerwca 20190 1328
Początkowo występ zaplanowany był na godzinę 16.00, jednak ze względu na wysokie temperatury, koncert został przeniesiony na godz. 10.00. Występ lokalnych artystów, który odbędzie się w miejskim amfiteatrze, to jeden z punktów zakończenia sezonu artystycznego.
fot. materiały organizatora

- Chcemy podsumować cały sezon artystyczny. Wszystkie zespoły teatralne, muzyczne, plastyczne i taneczne będą prezentowały swój roczny dorobek. Główny koncert początkowo planowaliśmy na 16.00, jednak ze względu na pogodę postanowiliśmy zmienić na 10.00. Upały dają nam się we znaki, więc musimy sobie jakoś pomagać - powiedziała Elżbieta Łągwa-Szelągowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.

 

Koncert amatorskich zespołów to nie jedyna sobotnia atrakcja. O godzinie 14.30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się premiera spektaklu "Smutny nosorożec" w wykonaniu zespołu Etiuda. Natomiast na godzinę 15.00 zaplanowano wernisaż wystawy prac dzieci i młodzieży, uczestników zespołów plastycznych. Wernisaż odbędzie się w galerii MOK przy al. 3 Maja 12.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat