Zmarła Agnieszka Pawlak. Była rzecznikiem Izby Administracji Skarbowej w Łodzi

Strefa FMŁódzkie Czwartek, 22 kwietnia 20213 18022
13 kwietnia 2021 roku zmarła Agnieszka Pawlak, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Łodzi.
fot. IAS Łódź

Ceremonia pogrzebowa śp. Agnieszki Pawlak odbędzie się w piątek 23 kwietnia br. o godz. 12:00 w Kościele Św. Maksymiliana Kolbe w Głownie, a następnie na cmentarzu na Zakopanem w Głownie.


- Agnieszka rozpoczęła pracę w strukturach podatkowych w 1997 roku, początkowo w Urzędzie Skarbowym w Głownie, a następnie w Izbie Skarbowej w Łodzi. Od 15 lat pełniła funkcję rzecznika prasowego naszej Izby - mówi mł. asp. Beata Bińczyk, oficer prasowy IAS w Łodzi.

Była skromną, pełną ciepła osobą. Jej życzliwość, otwartość i spokój były wsparciem dla wszystkich kolegów i koleżanek. Nieoceniona umiejętność zjednywania ludzi w połączeniu z dobrym sercem czyniła Ją osobą wyjątkową. Agnieszka była opoką i wspaniałą koleżanką, do której można było zawsze zadzwonić… Bez wątpienia Izba Administracji Skarbowej w Łodzi już nigdy nie będzie taka sama - czytamy na stronie internetowej Izby.

Rodzinie i bliskim zmarłej składamy kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia. Jednocześnie redakcje Strefy FM Piotrków oraz portalu epiotrkow.pl dziękują śp. Agnieszce Pawlak za wieloletnią, znakomitą współpracę.


Zainteresował temat?

6

5


Komentarze (3)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Piotrkowianin Piotrkowianinranga22.04.2021 19:42

A ile miała lat? To tajne dane?

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat