Zmarł Ryszard Grudziński, były wiceprezes TBS w Piotrkowie

Tomaszów Wtorek, 16 lutego 20215 3909
W wieku 72 lat zmarł były wiceprezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Piotrkowie Ryszard Grudziński. W Tomaszowie Mazowieckim pełnił m.in. funkcję wiceprezydenta miasta.

Ryszard Grudziński był samorządowcem i działaczem politycznym. Pełnił m.in. funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej w Tomaszowie i wiceprezesa  tomaszowskiego Zakładu Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej. W latach 1986-1990 był wiceprezydentem miasta nad Pilicą i Wolbórką.

 

W Piotrkowie przez wiele lat (wspólnie z Ireną Płoską) kierował Towarzystwem Budownictwa Społecznego. Był wiceprezesem miejskiej spółki.

 

Został pochowany na Starym Cmentarzu w Opocznie.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

tacy zacni ludzie ~tacy zacni ludzie (Gość)16.02.2021 18:26

odchodzą niespodzianie, a to Żoliborskie barachło ma się dobrze

13


gość_znajomi z piotrkowa ~gość_znajomi z piotrkowa (Gość)16.02.2021 18:52

O tym, jakim był człowiekiem niech świadczy liczba osób, którzy uczestniczyli w jego ostatniej drodze. Mimo pandemii i mrozu, i pogrzebu w Opocznie, a nie w Tomaszowie Maz., gdzie mieszkał, na pogrzebie licznie stawili się Jego przyjaciele, znajomi, koledzy z pracy z odległych stron Polski. Wyrazy współczucia rodzinie.

10


gość_tbs ~gość_tbs (Gość)16.02.2021 16:03

Bardzo smutna wiadomość. Bardzo dobry człowiek, nie żył dla siebie. Uczynny, pogodny, dowcipny, pracowity. Porządny szef i pracownik. Nie bał się nowych wyzwań, a podejmował ich wiele. Wyrazy współczucia dla rodziny

20


gość_kazio ~gość_kazio (Gość)16.02.2021 14:32

Świeć Panie nad jego duszą

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat