Zmarł Michał Krawczyk

Strefa FM Środa, 06 grudnia 20170 33439
Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. 5 grudnia zmarł Michał Krawczyk, strażak Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim. W pomoc dla chorego strażaka zaangażowało się wiele osób. Prowadzono m.in. zbiórkę na specjalistyczne protezy, o której wielokrotnie informowaliśmy.

Mł. kpt. Michał Krawczyk zachorował w ubiegłym roku. Doszło do zakażenia organizmu, a jedynym ratunkiem okazała się amputacja obu nóg.


Zbiórka na specjalistyczne protezy i rehabilitację Michała Krawczyka rozpoczęła się błyskawicznie. Raz po raz organizowano charytatywne imprezy, pikniki i rajdy. Cel był jasny od samego początku: pomóc młodemu strażakowi wrócić do pełnej sprawności. Apele o pomoc zawsze spotykały się z ogromnym, pozytywnym odzewem. - Ludzi dobrej woli jest mnóstwo. Dziękujemy organizatorom, uczestnikom, sponsorom. Dzięki takim ludziom jesteśmy coraz bliżej celu. Przede mną długi okres rehabilitacji i ćwiczeń, bo same protezy nie wystarczą, potrzebne są też chęci. Ja tych ludzi postaram się nie zawieść - mówił nam na początku maja.


O odejściu strażaka poinformowała już Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej.


Zainteresował temat?

35

3


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat