Złoto dla AKS-u...w stylu wolnym

ePiotrkowKraj Poniedziałek, 29 kwietnia 20195 1822
Dotychczas byliśmy przyzwyczajeni do tego, że piotrkowscy zapaśnicy hurtowo zdobywają medale w stylu klasycznym, tymczasem w weekend do tej kolekcji trafił złoty krążek w stylu wolnym, wywalczony przez Magomedmurada Gadzhieva, reprezentanta AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski, który został w niedzielę mistrzem Polski w kategorii wagowej 74 kg.

Mistrzostwa Polski seniorek i seniorów w stylu wolnym odbyły się w Bydgoszczy. Zanim Murad zameldował się w finale, stoczył trzy walki, wszystkie oczywiście wygrał.


Podczas pojedynku o złoty medal reprezentant piotrkowskiego klubu rywalizował z Emilem Bednarczykiem (LMKS Krasnystaw) i pewnie pokonał swojego rywala 10:0.

 


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)30.04.2019 17:51

W piłce ręcznej do wywalczenia jest jeden medal, a w zapasach na drużynę tyle ilu zawodników...

02


obiektywny ~obiektywny (Gość)30.04.2019 14:38

a ile medali w tym roku wywalczyła Piotrcovia lub Piotrkowianin można się pomylić o jeden.

21


gość ~gość (Gość)29.04.2019 20:47

Gratulacje oby tak dalej????

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat