Złotka z Rękoraja

ePiotrkow Środa, 19 października 20161 4697
Agata Ryś, Aleksandra Burczyńska oraz Sandra Kmieć, zawodniczki UKS Snikers Rękoraj zdobyły złoty medal w kategorii drużynowej dziewcząt, podczas Indywidualnych oraz Drużynowych Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Bilardzie, które odbyły się w Kętrzynie. W finale dziewczęta pokonały reprezentantki klubu Promyk Czerniewice 2:1.

Ładuję galerię...

Medale podczas tej imprezy zdobyli także inni podopieczni Bogusława Bereżnego. W  turnieju   indywidualnym wicemistrzynią Polski w odmianie 9-bil została Agata Ryś, który przegrała w finale 0:3 z Aleksandrą Piąstką (UKS Łabiszynianka Łabiszyn), trzeci medal dla klubu z Rękoraja wywalczył Oskar Jamorski, który w grając w odmianę 9-bil zajął 3. miejsce wśród młodzików.


Zainteresował temat?

5

4


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fanka ~fanka (Gość)19.10.2016 16:30

Piękne dziewczyny.gratuluję

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat