Złodziejski duet majsterkowiczów

ePiotrkowTomaszów Piątek, 26 lutego 20215 2051
20 tysięcy złotych - taką wartość miał sprzęt warsztatowy, skradziony w Ujeździe koło Tomaszowa przez parę złodziei. Małżeństwo, które połasiło się na cudzy sprzęt stanie teraz przed sądem.
fot. pixabay.com / qimono

Policjanci z komisariatu w Rokicinach nie mieli łatwego zadania przy poszukiwaniu złodziei, bo kradzież w warsztacie miała miejsce, zdaniem jego właściciela, w okresie między październikiem 2019 roku a lutym obecnego. W ujęciu złodziei pomógł technik kryminalistyki. Na podstawie odnalezionych śladów okazało się, że do włamania nie doszło od zewnątrz, ale od środka, a taki dostęp mogła mieć tylko sąsiadka właściciela warsztatu. Po przeszukaniu jej mieszkania znaleziono część skradzionego sprzętu. Zgadzały się też ślady obuwia zostawione w okradzionym warsztacie.


38-letnia kobieta i jej mąż usłyszeli już zarzuty. Oboje przyznali się do winy. Grozi im kara do 5 lat więzienia.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_wąż ~gość_wąż (Gość)26.02.2021 11:08

Jakiej narodowości byli złodzieje?

20


felicita ~felicita (Gość)26.02.2021 09:52

Po znajomości drożej.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat