Złodzieje gokartów w rękach policji

PolicjaBełchatów Piątek, 17 lipca 20205 2402
Bełchatowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 27 lat, którzy ukradli rowery gokartowe o wartości 1000 złotych. Sprzęt w stanie nienaruszonym powrócił do właściciela, a mężczyźni usłyszeli już zarzut kradzieży.

Dyżurny bełchatowskiej komendy został poinformowany o kradzieży dwóch rowerów typu gokart na terenie ośrodka wypoczynkowego Słok. Skierowany na miejsce patrol ustalił, że dwaj mężczyźni, wykorzystując nieuwagę pracownika hotelu, wsiedli na niezabezpieczone gokarty i odjechali w stronę miejscowości Łękawa. Poinformowany o zdarzeniu inny pracownik hotelu wsiadł do auta i pojechał we wskazanym kierunku. Po chwili zauważył młodych mężczyzn poruszających się gokartami, których zawrócił do hotelu. Podejrzewani powrócili, zostawili gokarty, po czym oddalili się. W tym momencie zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. Okazało się, że są to mieszkańcy województwa śląskiego, którzy jak tłumaczyli chcieli się tylko przejechać. Od obu była wyczuwalna woń alkoholu. 21 i 27-latek  zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Odpowiedzą teraz za kradzież, za którą grozi im do 5 lat pozbawienia wolności, ponadto jeden z nich usłyszy zarzut kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)17.07.2020 13:45

Groźny banda

00


Jerry ~Jerry (Gość)17.07.2020 10:53

A co z piotrkowskim złodziejem hulajnogi?

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat