Złodziej wykuł otwór w ścianie i włamał się do sklepu

Policja KMP PiotrkówRegion Czwartek, 11 stycznia 20184 8150
Wykuł otwór w ścianie budynku i wszedł na zaplecze sklepu, ukradł alkohol i papierosy. Mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do sklepu ogólnospożywczego na terenie gminy Rozprza zatrzymali policjanci z województwa łódzkiego i śląskiego. Właścicielka oszacowała straty na blisko 6 tysięcy złotych.

Sprawa miała swój początek w pierwszych dniach stycznia 2018 roku, kiedy to nieznany sprawca wykuł otwór w ścianie budynku i wszedł na zaplecze sklepu. Jego łupem padły alkohole i papierosy. Sprawą zajęli się funkcjonariusze wydziału kryminalnego. Po przeanalizowaniu materiału dowodowego, na podstawie zabezpieczonych śladów i dowodów wytypowali sprawcę. 8 stycznia policjanci zatrzymali podejrzewanego na terenie Sosnowca. 55-latek był bardzo zaskoczony. Szybko okazało się, że część skradzionego towaru... wrzucił do kanalizacji. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Za ten czyn grozi kara do 10 lat więzienia. Jak się okazało działał w warunkach recydywy. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga11.01.2018 14:58

Kilka lat temu podobne włamanie było w Będkowie. Złodzieje zastawili potem dziurę w ścianie kontenerem na śmieci, a wezwana na miejsce policja nie zauważyła tej dziury.

31


gość ~gość (Gość)11.01.2018 12:53

Co za głupie komentarze ja pie...le co tu wogole komentować

31


gość ~gość (Gość)11.01.2018 07:47

W Straszowie.

20


gość ~gość (Gość)11.01.2018 07:43

Jaki to sklep ?

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat