Zlikwidowali plantację marihuany

PolicjaRadomsko Środa, 11 września 201912 4833
Policjanci z Radomska zlikwidowali plantację konopi indyjskich, na rynek nie trafi blisko 4000 porcji marihuany. Trwa ustalanie właściciela nielegalnej uprawy.
fot. KPP Radomsko
fot. KPP Radomsko

Policjanci ustalili, że w kompleksie leśnym na granicy woj. łódzkiego i śląskiego prowadzona jest nielegalna uprawa marihuany - Zabezpieczono 60 sztuk krzaków w fazie zaawansowanego wzrostu. Obecnie funkcjonariusze ustalają, kto jest odpowiedzialny za to przestępstwo. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat - informują mundurowi.


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

xzx ~xzx (Gość)11.09.2019 08:31

czy to oznacza że maryska rośnie sama ,bez specjalistycznego zaplecza ? czy wkrótce może wystepować jako chwast ? kto jest w takim układzie odpowiedzialny za niszczenie chwastów ?

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat