Zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Trafił do szpitala

Strefa FMRegion Środa, 09 stycznia 20193 9693
53-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Został zabrany do piotrkowskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 13 na drodze Przygłów - Kałek w gminie Sulejów. Z informacji przekazanych przez Dagmarę Mościńską z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie wynika, że 53-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, który jechał volkswagenem golfem, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

rm ~rm (Gość)11.01.2019 19:59

Tak, zgadza się "został zabrany do szpitala" i "trafił do szpitala" wiodą prym w polskich artykułach o wypadkach. Ale przeczytałem niedawno "Poszkodowany z powodu obrażeń, ZNALAZŁ się w szpitalu" XD serio!

10


ewewe ~ewewe (Gość)11.01.2019 16:58

xD Boże coś strasznego. Najpierw wypadek a potem jeszcze coś cię "zabiera". Nie potrafię sobie tego wyobrazić... . Ja już wolałabym "trafić do szpitala". No ewentualnie "wylądować w szpitalu".

10


fd ~fd (Gość)10.01.2019 20:45

Kochani uważajcie. To nie są żarty! Media z całego kraju donoszą , że ktoś zabiera ludzi po wypadkach! Co prawda trafiają Oni w końcu do szpitala, ale jak i co się z nimi dzieje od czasu wypadku do czasu badań w szpitalu, nie wiadomo! Najlepsi dziennikarze śledczy nie potrafią rozwikłać tej zagadki... .

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat