Zima na razie łagodna. Kiedy przybędzie śniegu?

ePiotrkowKraj Piątek, 04 stycznia 201912 5441
Nadeszła łagodna zima. Jak przewiduje znany z radiowego Magla obserwator przyrody, w przyszłym tygodniu śniegu jeszcze przybędzie.
fot. pixabay

- Czeka nas weekend z niewielkimi opadami śniegu, a także śniegu z deszczem i mżawki - twierdzi Zdzisław Cyganiak. - Jest i będzie pochmurno, trochę słońca dopiero w niedzielę. Na termometrach w dzień do +2, ale w nocy temperatura spadnie do nawet -8 stopni Celsjusza. To w weekend, a przyszły tydzień z jeszcze większym przymrozkiem w nocy, nawet do -10 stopni. Przybędzie też śniegu, choć nie będą to opady intensywne. O wszystkim decyduje niż znad Skandynawii, który szczególnie daje się we znaki mieszkańcom Polski południowej.

 

Jeśli ktoś zimy nie lubi, może odliczać dni do jej końca. Zostało ich - licząc od piątku - 74.


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)04.01.2019 20:15

Jeśli wybraliście Krzysia, to teraz nie narzekajcie.

51


MrE ~MrE (Gość)04.01.2019 14:59

Opłaty za ogrzewanie do tej pory były za wysokie jak na nasze miasto a idą podwyżki i ogrzewania i prądu a co za tym idzie wszystkiego. W nowym roku chciałbym pogratulować prezydentowi naszego miasta ponieważ z końcem roku wypowiedział stawki za użytkowanie wieczyste gruntów i zaproponował nową stawkę o 100% większą od starej. Przed wyborami trzeba było takie propozycje składać a teraz co liczy się na to że ludzie zapomną do następnych wyborów? A kolejna kampania będzie dalej nawijaniem makaronu na uszy.

30


gość ~gość (Gość)05.01.2019 10:23

Do Zosi jak jesteś taka delikatna to zamawiaj sobie taxi a nie narzekaj jeździsz albo za darmo albo za najtańszy bilet w Polsce to nie spodziewaj się cudów

01


gość ~gość (Gość)04.01.2019 21:34

Miałem okazję przejeżdżać dzisiaj przez kilkanaście miejscowości podczas opadów śniegu. Muszę oznajmić, że Piotrków zajął pierwsze miejsce jako najsłabiej odśnieżone. Przypadek? Nie sądzę.

50


yova ~yova (Gość)04.01.2019 19:18

A piaskarek dzisiaj nie widać,ani jednej !!!!!!!!!!!!!!!!!!

40


gość ~gość (Gość)04.01.2019 18:59

Dużo śniegu niech będzie w końcu co to za zima bez śniegu zaraz ferie i co te dzieci beda robić .Dawniej to byla zima śniegu napadało po kolana i bylo dobrze a teraz Zosie zawiało w MZK

41


Zosia ~Zosia (Gość)04.01.2019 13:35

Dzisiaj zmuszona byłam przemieścić się do pracy MZK-ą, ponieważ mam samochód u mechanika. Mimo, że siedziałam daleko od drzwi (autobus nr 112), to tak mnie przewiało z boku i w plecy, że już mam początki zapalenia pęcherza moczowego. Od razu zawiadomię spółkę, że jeśli będę chora, to leczenie oraz straty ze zwolnienia chorobowego będziecie pokrywać. To jest skandal, żeby ludziom takie złomy autobusy dawać w zimie. Szczyt bezczelności i chamstwa ze strony Zarządu, jak i pracowników.

66


X2 ~X2 (Gość)04.01.2019 10:41

U nas zima niepotrzebna jankesów niech gnębi bo nas nie stać na ogrzewanie

92


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat