Zgłosił kradzież audi. Chciał oszukać ubezpieczyciela

PolicjaRadomsko Środa, 12 czerwca 20194 5401
Z parkingu osiedlowego w Radomsku skradziono w nocy osobowe audi A7 – taką informację otrzymała tamtejsza komenda. Kiedy policjanci zaczęli pracować nad sprawą, okazało się, że… auto wcale nie zostało skradzione.

Do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku przyszedł mieszkaniec Radomska, który zgłosił kradzież swojego samochodu. Policjanci od pokrzywdzonego przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. - Po wnikliwej analizie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że do kradzieży wcale nie doszło – informuje oficer prasowy komendy w Radomsku. - Policjanci zatrzymali trzy osoby, którym został przedstawiony zarzut usiłowania oszustwa na szkodę firmy ubezpieczeniowej.

 

Mężczyznom grozi kara do 8 lat więzienia, zostali aresztowani na 2 miesiące.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Romeo ~Romeo (Gość)12.06.2019 08:27

Janusz biznesu :D

70


dfw ~dfw (Gość)12.06.2019 15:55

Aresztowani na 2 miesiące? Za próbę wyłudzenia kasy od ubezpieczyciela?!!!!!!!! Kiedy prawo przestanie w przesadny sposób ochraniać prywatne banki i zagraniczne korporacje..? Skur...ny, za pobicia ze skutkiem śmiertelnym, do rozprawy, często cieszą się wolnością ze śmiesznym dozorem a tu zatrzymani natychmiast? Kpina.

30


gość ~gość (Gość)12.06.2019 10:11

Darwina? Wiesz co to?

51


łukasz moszczenica ~łukasz moszczenica (Gość)12.06.2019 08:33

kolejni nominowani do nagrody DARWINA :0)

53


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat