Zginął 83-latek - nie ustąpił pierwszeństwa

ePiotrkow Wtorek, 03 lipca 20123 2395
Dzisiaj rano w Głuchowie na krajowej „jedynce” 83-letni mieszkaniec Gdyni kierując oplem corsą i wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia bocznego z Fiatem Ducato.

- Fiatem kierował 51-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. W wyniku zderzenia opel corsa odbił się od fiata i uderzył w barierki rozdzielające jezdnie, natomiast ducato przejechało na nitkę w kierunku Katowic i zatrzymało się w rowie. 51-latek nie odniósł żadnych obrażeń natomiast 83-latek poniósł śmierć na miejscu - st. sierż. Anna Cieślik z KPP w Koluszkach.


Kierujący fiatem był trzeźwy. Stan trzeźwości denata wykaże przeprowadzona w najbliższym czasie sekcja zwłok.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ropucha ~ropucha (Gość)03.07.2012 20:28

Dziadek powinien siedziec w fotelu w ciepłych kapciach a nie za kierownice w tym wieku narobił tylko szkody sobie i innym za jego czasów nie było tyle samochodów,po 70ce powinni zabierac prawo jazdy.

00


blondi ~blondi (Gość)03.07.2012 18:48

Oj szkoda dziadka ;/ tym bardziej, że dożył tak pięknego wieku, a zginął w tak okropny sposób z powodu własnej nieodpowiedzialności.

00


krzysiek71 ~krzysiek71 (Gość)03.07.2012 18:45

Widziałem to,dosłownie chwile zanim tamtędy przejeżdzałem to się stało,masakra,to pierwsze skrzyżowanie jak i drugie z przejściem dla pieszych w Głuchowie jest niebezpieczne,w dni targowe trzeba tam uważać.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat