Zespoły z "Jaskółczyna" jadą do Włoch na festiwal

ePiotrkow Środa, 20 czerwca 20184 3377
Zespoły Taneczne "Aerobik" i "Maxi Aerobik"z Klubu Kultury "Jaskółczyn" Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej już w ten weekend wyjeżdżają na Międzynarodowy Festiwal Taneczny do Włoch. Od 24 czerwca do 1 lipca 2018r będzie trwał festiwal talentów "LA STRADE DELLA MUSICA",w którym wezmą udział piotrkowskie grupy.
fot. KK Jaskółczyn

Wieczne miasto Rzym otwiera się na muzykę i utalentowane dzieci i młodzież z całego świata.Oprócz prezentacji konkursowych ,zwiedzanie oraz warsztaty z włoskimi choreografami i tancerzami. Koncert galowy zaplanowany jest w "Gran Teatro"-jednej z najpiękniejszych sal koncertowych we Włoszech.
- Przed nami ogromne wyzwanie , i wielkie wyróżnienie .Nad programem pracowaliśmy od listopada ubiegłego roku. Przygotowaliśmy 4 nowe choreografie zespołowe oraz 3 solistki . Wiemy ,że łatwo nie będzie ale postaramy się zaprezentować najlepiej i najpiękniej jak potrafimy - podkreśla Magdalena Markiewicz z Klubu Kultury "Jaskółczyn".

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wojtekkk ~wojtekkk (Gość)23.06.2018 11:09

Mam nadzieje , żę wystąpicie w finale.

30


gość ~gość (Gość)22.06.2018 21:52

Trzymamy mocno kciuki. Na pewno przyjedziecie z sukcesami. Jaskółczyn... najlepszy -mega praca dzieciaków i instruktorów. Pot i łzy ale mysle, ze warto. Na Piotrach było cudnie. Powodzenia!!!

30


Sisi ~Sisi (Gość)21.06.2018 20:53

Rozwijajcie się i podbijajcie świat.Trzymamy kciuki.

50


interesująca ~interesująca (Gość)21.06.2018 16:05

Brawo Jaskółczyn, życzę samych sukcesów

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat