Zespoły Dejw, Ego i Bayera wystąpią w Aleksandrowie

Strefa FMRegion Wtorek, 20 sierpnia 20193 2436
W tym roku Gminne Święto Plonów zostanie połączone z wakacyjną galą disco polo. Przygotowano wiele atrakcji, w tym przede wszystkim występy gwiazd. Na scenie pojawią się zespoły Dejw, Ego i Bajera. Wydarzenie rozpocznie się 25 sierpnia o godzinie 14.00.

Święto gminy rozpocznie się mszą świętą dziękczynną za zebrane plony w  kaplicy pw. Matki Bożej Siewnej w Aleksandrowie. Następnie wszyscy przemaszerują na boisko sportowe, gdzie rozpocznie się festyn rodzinny. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godzinę 15.30. Dla uczestników festynu przygotowano wiele atrakcji, będzie wesołe miasteczko dla dzieci, degustacje potraw, poczęstunek czy wystawa rękodzieła regionalnego. Oczywiście nie zabraknie części muzycznej. Koncerty rozpoczną się o godzinie 17.00. Na scenie pojawią się zespoły Jędrusie, Dejw, Ego i Bajera. Na zakończenie wystąpi DJ Maju, który poprowadzi dyskotekę pod gwiazdami. - Jest to wspaniały ceremoniał dożynkowy połączony z zabawą. W tym roku przygotowaliśmy bardzo bogaty program. Mam nadzieje, że mieszkańcy docenią przygotowane przez nas atrakcje i chętnie wezmą w nich udział - mówi wójt gminy Aleksandrów Paweł Mamrot. 

 

 

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)20.08.2019 19:56

Postawiono na ilość a nie jakość cóż....

00


gość ~gość (Gość)20.08.2019 14:25

kto to wgl ten Ego?????

00


gość ~gość (Gość)20.08.2019 14:23

kto to wgl ten Ego?????

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat