Zespół ludowy Piliczanie podwójnym zwycięzcą III Powiatowego Przeglądu Zespołów Ludowych i Śpiewaczych

ePiotrkowRegion Piątek, 11 października 20193 2616
W sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnocinie odbył się III Powiatowy Przegląd Zespołów Ludowych i Śpiewaczych. W wydarzeniu wzięli udział artyści ludowi z całego powiatu, także ci najmłodsi, jak zespół Koraliki. Piliczanie zdobyli pierwsze miejsce w kategorii zespoły śpiewacze i pieśń Moniuszki. Wszystkie aranżacje do prezentowanych utworów opracował Daniel Baranowski.

W jury zasiedli: Jolanta Perzyna, Anna Cymmerman i Przemysław Bogusławski. W wydarzeniu wzięło udział 8 zespołów - Chór Jana z Ręczna, Nad Wolbórką z Wolborza, Jacy Tacy Moszczeniacy z Moszczenicy, Piliczanie z Sulejowa, zespół obrzędowy Wolborskie Nuty, Grabiczanie z Grabicy, Pasjonatki z gminy Wola Krzysztoporska oraz reprezentująca tegorocznych gospodarzy Ludowa Biesiada z Czarnocina. Poza konkursem wystąpili: dziecięcy zespół Koraliki z Czarnocina i Kapela Tolka Gałązki z Moszczenicy.

 

 

 

 

(materiały: UM Sulejów) 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jaś ~Jaś (Gość)11.10.2019 18:06

Brawo Bartoszku!!! Gdyby nie Mój kochany Przewodniczący nie byłoby tych sukcesów!!! Jak zwykle cichy a widać twoją rękę! nie bądź skromny mój kochany!! Należy ci się pochwała za twoje zaangażowanie!!! Brawo!!!

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat