Zespół Timingeriu zainaugurował VI edycję Festiwalu Kultury Miast Partnerskich

ePiotrkow Piątek, 24 maja 20193 2204
Oprócz wrocławskiego zespołu, podczas festiwalu zaprezentują się również artyści z Ukrainy, Litwy, Węgier, Serbii, Chorwacji, Grecji oraz Izraela.

Ładuję galerię...

Tegoroczna edycja Festiwalu Kultury Miast Partnerskich została połączona wraz z Nocą Traktu Wielu Kultur. - Obie imprezy niejako przenikają się, gdyż chodzi o współpracę między wieloma kulturami. Tu w Piotrkowie udało się stworzyć festiwal, na który przyjeżdżają artyści z różnych miast partnerskich i prezentują wielokulturowość Europy - podkreśla Błażej Cecota, kierownik Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie.

 
Podczas festiwalu będzie można nie tylko słuchać koncertów, czy podziwiać występy formacji tanecznych. Mieszkańcy naszego regionu będą mogli zwiedzić również zwiedzić zabytkowe miejsca wraz z przewodnikiem.

 
Festiwal potrwa do 26 maja, pełny program wydarzenia znajduje się TUTAJ 

 


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

polonistka2 ~polonistka2 (Gość)24.05.2019 22:45

sala świeci pustkami nie dało się tego ukryć znów wyrzucone w bloto pieniadze

32


Rodak ~Rodak (Gość)24.05.2019 21:37


koncert zespołu slovic jazz underground w kościele ewangelickim był super. Młody zespół z dużym potencjałem . Gratuluję.

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat