artykuł sponsorowany

Zespół Szkół CKU w Wolborzu, 16 czerwca zaprasza na Dzień otwartych drzwi.

Poniedziałek, 14 czerwca 2021 1106
Serdecznie zapraszamy 16 czerwca na Dni Otwarte do ZSCKU w Wolborzu. Wśród zaplanowanych atrakcji jest m.in. prezentacja oferty kształcenia, zajęcia i pokazy w ramach funkcjonowania THK, zajęcia otwarte w nowoczesnej ekopracowni, warsztaty hotelarstwa, kreatywne zajęcia w szkolnej bibliotece, atrakcje przygotowane przez wychowawców internatu.

Zapraszamy do Zespołu Szkół CKU w Wolborzu.

 

Jesteśmy szkołą z długoletnią tradycją. Od kilku lat rozszerzamy naszą ofertę edukacyjną. O życiu szkoły w dużym stopniu decydują rodzice oraz samorząd uczniowski. Twoje dobre, twórcze pomysły oraz sumienna praca spotkają się zawsze z zainteresowaniem, a w trudniejszych chwilach możesz liczyć na zrozumienie i życzliwą pomoc. W swojej dodatkowej ofercie w ramach CKU posiadamy szeroki zakres usług oświatowych, socjalnych i rekreacyjnych.

 

Szkoła mieści się zabytkowym kompleksie pałacowo-parkowym z XVIII wieku. Położenie szkoły przy trasie z Warszawy do Katowic i Wrocławia (S8) gwarantuje dogodne połączenia komunikacyjne.

 

Dysponujemy internatem z 140 miejscami, stołówką, salą gimnastyczną, boiskiem sportowym, stajnią i padokiem dla koni oraz dobrze wyposażonymi pracowniami przedmiotowymi. Posiadamy własny warsztat szkolny wraz ze stacją diagnostyczną. Do dyspozycji uczniów pozostaje także biblioteka z centrum multimedialnym, Szkolny Ośrodek Kariery oraz studio muzyczne.

 

ATUTY NASZEJ SZKOŁY:

- korzystanie z dobrze wyposażonych pracowni przedmiotowych
- zajęcia praktyczne na terenie szkoły oraz zewnętrzne praktyki zawodowe
- udział w projektach unijnych (w tym wyjazdy zagraniczne)
- udział w zajęciach pozalekcyjnych
- stypendia za wyniki w nauce i/lub osiągnięcia sportowe
- możliwość zamieszkania w internacie i korzystaniu ze stołówki szkolnej.

 

Nasze doświadczenie i Twój wybór to szansa na realizację zainteresowań i pasji zawodowych.

 

Sprawdź naszą ofertę na zswolborz.pl

 

Kontakt: 44 616 43 51


Zainteresował temat?

3

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat