Zespół Reprezentacyjny WP wystąpi w Piotrkowie

ePiotrkow Utworzono: Sobota, 13 stycznia 201832 2918
Koncert pieśni patriotycznych z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj odbędzie się w niedzielę, 14 stycznia w Kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Piotrkowie Trybunalskim, w Al. Armii Krajowej 9. Wystąpią członkowie Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Zaprasza były minister obrony narodowej i obecny szef Prawa i Sprawiedliwości w okręgu piotrkowskim Antoni Macierewicz.
W ubiegłym roku artyści zachwycili piotrkowian. Fot.: archiwum epiotrkow.pl

Początek koncertu o godzinie 19.00, wstęp wolny.

 


Zainteresował temat?

9

4


Komentarze (32)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

tylko pytam ~tylko pytam (Gość)14.01.2018 10:08

Czy wzorem ubiegłego roku ludziom będą płacić za przyjście ?

56


gość ~gość (Gość)14.01.2018 18:30

Zakaz wiazdu Antka do. Piotrkowa

22


gość ~gość (Gość)14.01.2018 09:37

Czy weekendowi komandosi z WOT też będą grali?

106


gość ~gość (Gość)14.01.2018 09:08

Były minister dobrze brzmi. A niech będzie wkrótce po wyborach były poseł.

107


marylka123 ~marylka123 (Gość)14.01.2018 10:21

Jak słyszę macierewicz, kościół to od razu wiem, że to nie dla mnie.

117


gość ~gość (Gość)14.01.2018 13:22

Skąd macie te pióra? Kaczce z d..y wyrwaliście?

42


I co tu wybrać? ~I co tu wybrać? (Gość)14.01.2018 13:18

A ks. proboszcz powiedział po mszy niedzielnej, że orkiestra WP wystąpi z koncertem kolęd. No to w końcu co zagrają? W tym samym czasie WOŚP wystąpi w Focus Mall.

11


anty-pis ~anty-pis (Gość)14.01.2018 09:08

Won z EP !!!!!!!!!!!!!!

107


piotrkowianka z Targowej ~piotrkowianka z Targowej (Gość)13.01.2018 20:49

Podły człowiek podłej zmiany musi zorganizować występ akurat w dniu finału WOŚP! To bardzo podły człowiek!!!

2013


gość ~gość (Gość)14.01.2018 10:00

Z tymi piórkami to na Bugaj,pełna widownia kaczek,łabędzi i innego ptactwa !

75