Zespół Mazowsze wystąpił w Wolborzu

Strefa FMRegion Sobota, 16 listopada 20198 3326
Jeden z najbardziej znanych polskich zespołów pieśni i tańca zaprezentował się wolborskiej publiczności w towarzystwie artystów baletowych oraz orkiestry i chóru. Koncert zespołu Mazowsze pod dyrekcją Jacka Bonieckiego, odbył się w ramach projektu NIEPODLEGŁA.

Ładuję galerię...

Koncert zespołu Mazowsze spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem mieszkańców. Zaproszenie rozeszły się już na kilka dni przed rozpoczęciem. Na widowni blisko 800 osób z całego regionu oklaskiwało zespół, którego założyciele Mira i Tadeusz Sygietyńscy są patronami Szkoły Podstawowej w Proszeniu w gm. Wolbórz - Jest to bardzo ważne wydarzenie artystyczne dla miasta i gminy Wolbórz, ale na pewno też dla wszystkich miłośników dobrej muzyki. Organizacja tego rodzaju przedsięwzięcia wymaga wiele wysiłku, dlatego tym bardziej cieszymy się, że udało się ponownie zaprosić zespół Mazowsze – mówił burmistrz Wolborza, Andrzej Jaros.

 

Organizatorzy, mimo tego, że wejściówki na koncert bardzo szybko się rozeszły, umożliwili obejrzenie koncertu przed halą, gdzie ustawiono telebim i nagłośnienie.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

!!!! ~!!!! (Gość)16.11.2019 11:53

Jak skarżą się mieszkańcy, wejściówek nie było już pierwszego dnia o godz. 11. Narzekają, że były tylko dla wybranych, dla reszty telebim na zimnie. Szkoła w Proszeniu niech lepiej zajmie się uczeniem tej garstki uczniów jaką mają. Jak nazwa mówi szkoła ma szkolić a nie bawić.

84


gość ~gość (Gość)17.11.2019 17:50

Przecież w Wolborzu to jest standard wystarczy przejrzeć wszystkie wcześniejsze imprezy na zdjęciach w koło te same twarze .Kto ma być na imprezie to będzie a reszta wynocha pod chmurkę .

72


hgość1 ~hgość1 (Gość)17.11.2019 15:44

Widownia w tym przypadku jest obrazem naszego miasta i gminy, teraz wiadomo kto, co i dlaczego..

51


zuza12 ~zuza12 (Gość)17.11.2019 13:57

Przykre to było, że miejsc brakło dla zwykłych ludzi. Jaka była koncepcja rozdawania biletów. Dla jednych brakło, a całe rodziny jednak nie wiadomo skąd bilety miały. Puste miejsca jednak były. Trochę to niepoważne.

73


gość ~gość (Gość)16.11.2019 22:40

Niewiem czym sie tu rajcować.Wole disco polo bo ono rzondzi!

110


ggg ~ggg (Gość)16.11.2019 13:33

To nie szkoła, tylko stowarzyszenie organizowało ten koncert, a wejściówki w poniedziałek rano, ten kto chciał, to odebrał.

64


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat