Ze starej Łódzkiej można już wjechać na rondo Solidarności

ePiotrkow Piątek, 22 maja 202022 5226
Otwarcie starej Łódzkiej do ronda Solidarności to ważne dla układu komunikacyjnego centrum miasta zadanie drogowe. Wielu kierowcom pozwoli na ominięcie skrzyżowania Al. Armii Krajowej z ul. Wojska Polskiego i dojazd bezpośrednio do Łódzkiej i Wysokiej.

Choć prace na Łódzkiej zakończyły się już jakiś czas temu, właśnie otwarto wylot z tej ulicy do ronda Solidarności. - Dziś obsłuży częściowo układ komunikacyjny w rejonie ul. Żabiej i Przeskok. Docelowo połączy rondo Solidarności z budowanym obecnie rondem na tzw. ryneczku u zbiegu ul. Polnej, Wojska Polskiego i Łódzkiej. Ułatwi to również ruch na skrzyżowaniu Al. Armii Krajowej i ul. Wojska Polskiego – mówi prezydent miasta.

 

(źródło: FB Krzysztof Chojniak – Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego)


Zainteresował temat?

7

0


Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mom ~mom (Gość)22.05.2020 13:16

Późno bo późno ale wreszcie jest ........... brawo.
Jak zaplanowano organizację ruchu na Łódzkiej - parkowanie ? ? ?

144


antys ~antys (Gość)22.05.2020 12:47

Wydarzenie epokowe.

151


już widze.. ~już widze.. (Gość)22.05.2020 12:37

w obecnej chwili te tabuny aut od Żabiej i Północnej..

43


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)22.05.2020 12:29

Bardzo udana, przemyślana i perspektywiczna inwestycja, a co najważniejsze, za parę lat znowu będzie można zamknąć wjazd na rondo, bo mieszkańcy będą protestować na nadmierny ruch kołowy. I tak wkoło Macieju, a ludzie ze specjalistycznej firmy będą mieli zajęcie i pensje.

78


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat