ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zdobądź pewny zawód w szkole TEB EDUKACJA w Piotrkowie Trybunalskim!

Środa, 04 września 2019 3029
Wybór własnej ścieżki zawodowej to jedna z najtrudniejszej decyzji w życiu. Jest to szczególnie trudne dla młodych ludzi, którzy dopiero są na etapie poznawania siebie i swoich predyspozycji zawodowych. Możliwości jest wiele, ale tylko niektóre z nich mogą przynieść oczekiwane rezultaty, czyli fach w ręku i podjęcie pracy w zawodzie. Można to uzyskać, ucząc się w szkole TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim.

Szkoła TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim to jedna z najstarszych (działa od 1998 roku) i najczęściej polecanych szkół policealnych w regionie, która wchodzi w skład ogólnopolskiej sieci TEB Edukacja. Oznacza to, że już w 45 miastach kraju TEB Edukacja świadczy usługi edukacyjne najwyższej jakości zarówno w szkołach policealnych, jak też medycznych. Oferta szkoły skierowana jest nie tylko dla młodych ludzi, ale także dla tych, którzy chcą rozszerzyć swoje kompetencje zawodowe lub zmienić branżę. Tym sposobem w przeciągu 25 lat TEB Edukacja wypuściła na rynek pracy ponad 130 000 absolwentów, co świadczy o stabilności firmy i konkurencyjności oferty edukacyjnej. Ważną przewagą szkół jest także współpraca z prestiżowymi firmami, takimi jak: Microsoft, Schwarzkopf Professional, Canon, Podopharm, Farmona, Bielenda, Kryolan Professional Make up, Habys, Semilac, Insert, Raben, MSI, Colgate, 3shape, Cisco, Kamsoft oraz SalesManago.

 

Praktyka przede wszystkim


Niezwykle istotnym atutem szkoły TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim jest innowacyjność w sposobie nauczania. Słuchacze zdobywają wiedzę poprzez praktykę, która stanowi ponad 50% czasu przeznaczonego na naukę. To rozwiązanie realnie wpływa na szybki rozwój ich umiejętności oraz łatwość zapamiętywania przekazywanych informacji. Niezbędna w tym jest wysoko wyselekcjonowana kadra nie tylko wykwalifikowanych teoretyków, ale przede wszystkim praktyków.
Do praktycznej nauki niezbędne są odpowiednie narzędzia. W związku z tym zajęcia dydaktyczne w szkole TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadzane są w profesjonalnie wyposażonych pracowniach i salach dydaktycznych. Słuchacze korzystają ze specjalistycznych sprzętów multimedialnych: odtwarzaczy DVD i Blu-ray, kamer cyfrowych, rzutników, projektorów, tablic interaktywnych i innych urządzeń. W zależności od wybranego kierunku, słuchacze korzystają także z sal warsztatowych, wyposażonych w ciągle aktualizowaną i co roku uzupełnianą aparaturę. Na uwagę zasługują tu doskonale przygotowane pracownie: fryzjerska, kosmetyczna, fotograficzna a także stomatologiczna, farmaceutyczna, pracownie masażu oraz opiekunki medycznej i dziecięcej.

 

Na rzecz lokalnego rynku pracy


TEB Edukacja prowadzi działalność z uwzględnieniem lokalnych zapotrzebowań na rynku pracy. Dlatego w niektórych miastach dostępne są kierunki specjalnie dostosowane do określonego regionu. Podobnie jest z dofinansowaniem edukacji, dzięki czemu szkoła TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim oferuje bogaty wachlarz bezpłatnych kierunków, m.in.: Opiekun medyczny z aktywizacją seniora, Technik administracji, Technik BHP, czy Technik masażysta z elementami fizjoterapii, Terapii zajęciowej


Poza tym, TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim oferuje szeroki wachlarz promocji lokalnych, zarówno dla absolwentów, jak i nowych słuchaczy.

 

TEB Edukacja 50+


Bezpłatna Akademia III wieku jest wyjątkową ofertą przygotowaną przez TEB Edukację na spędzenie wolnego czasu.
Pozwala na łączenie dobrej zabawy, spotkań towarzyskich i pozyskiwania nowej wiedzy.
W TEB Edukacja bardzo dbamy o to żeby stworzyć warunki idealne do regularnych spotkań w gronie ciekawych osób.
Jeżeli chcesz się rozwijać, to jesteśmy do tego idealnym miejscem. Grupy w jakich prowadzone są zajęcia są skierowane dla osób powyżej pięćdziesiątego roku życia.
Dodatkowo tworzymy je tak, aby były jednolite wiekowo i koedukacyjne.
Pozwala to na nawiązanie znajomości z podobnymi osobami i wymianę doświadczeń życiowych. Osoby, które do nas przychodzą nawiązują ze sobą przyjaźnie, które trwają też poza Akademią III Wieku. W tym roku prowadzimy zapisy na kierunki: Warsztaty terapii manualnej 50+ oraz Florystyka 50+


Kursy i szkolenia


TEB Edukacja to również bezpłatne kursy w całości finansowane z funduszy unijnych. W tym roku szkolnym zapraszamy na bezpłatne kursy z zakresu grafiki, logistyki oraz rachunkowości. Co miesiąc prowadzimy również szereg szkoleń z technik masażu, fotografii, kursy szkolące nauczycieli (bajkoterapia, muzykoterapia) oraz wiele innych. Informacje można uzyskać wchodząc na nasze strony internetowe, bądź media społecznościowe (FB i Instagram).

 

Zapisz się już dziś!


Rok szkolny 2019/2020 już blisko. Chcąc się zapisać i skorzystać z dodatkowych promocji wystarczy zgłosić się do szkoły. Sekretariat jest czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16 oraz w weekendy od 8-13, lub tez skorzystać z opcji zapisu on-line na stronach www.

TEB Edukacja Piotrków Trybunalski,
ul. Polna 13/13 a
Tel. 44 715 23 85
www.teb.pl

 

 


Zainteresował temat?

1

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat