Zdewastowana skrzynka z licznikami w bloku przy Łódzkiej

ePiotrkow Piątek, 12 kwietnia 20197 2916
Na kontakt@epiotrkow.pl otrzymaliśmy sygnał dotyczący skrzynki z licznikami energii elektrycznej, która jest uszkodzona i może stwarzać zagrożenie. PGE nic nie może w tej sprawie zrobić, a prezes PSM o sprawie dowiedział się od nas. Obiecał jednak, że skrzynki zostaną naprawione.

- Jestem mieszkańcem ul. Łódzkiej 46 blok 3b 2 kl. W piątek 5 kwietnia ok. godz. 10.15 dzwoniłem do Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z prośbą o zabezpieczenie otwartej skrzynki z licznikami energii elektrycznej na piątym piętrze. Skrzynka otwarta jest od dłuższego czasu, prawdopodobnie od wymiany liczników. Pani, z którą rozmawiałem obiecała przekazać tę wiadomość odpowiednim służbom, dzisiaj już jest środa i nic, skrzynki dalej są niezabezpieczone. Wystarczy, że dziecko się zaciekawi, co tam jest. Proszę o interwencję w tej sprawie – napisał czytelnik.

 

Sprawą zainteresowaliśmy PGE. Pracownicy spółki pojechali na miejsce. - Brak możliwości zamknięcia, nietypowe zamki administratora obiektu, zdewastowana skrzynka (pogięta w części mocowania zamka) – informują pracownicy PGE.

 

Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Marek Potrzebowski o sprawie dowiedział się od nas. - Nic do mnie nie dotarło. Ale oczywiście zajmiemy się sprawą – powiedział nam w rozmowie telefonicznej.

 

W bloku na Łódzkiej doszło zapewne do dewastacji, więc sprawa trafi również na policję.

 

Czekamy na Państwa sygnały, interwencje, opinie: kontakt@epiotrkow.pl.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

olo ~olo (Gość)13.04.2019 17:21

W przedpokoju też mam skrzynkę otwartą, a może zawołać mieszkańca z bloku 3b to też o 10.16 zadzwoni w mojej sprawie...

01


DRAMAT DZIENNIKARSKI ~DRAMAT DZIENNIKARSKI (Gość)13.04.2019 13:17

Jaka zdewastowana skrzynka ładna prosta tylko trzeba zrobić zamek...
Takie pierdoły opisywać i jeszcze tytuł sensacyjny...

10


kljhgf ~kljhgf (Gość)13.04.2019 11:43

nie no bardzo interesujące informacje

10


Marlena1 ~Marlena1 (Gość)13.04.2019 10:28


pseudokibice ŁKSu wiedzą, że skrzynka nie odda :-)

20


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)12.04.2019 21:23

Tam gdzie mieszkam ja jest taka patologia,że jak założyli skrzynki pocztowe,to dzicz nie wiedziała chyba do czego służą i rozwalili w kilka dni po założeniu.Bardzo żałuję,że tak mi się życie ułozyło i muszę mieszkać z dzikusami załatwiającymi sie na klatce schodowej nie mówiąc o syfie,ktory zostawiaja.Butelki,pety,kapsle.Patologia,to male okreslenie.

30


Fred1 ~Fred1 (Gość)12.04.2019 20:11

Też mi odkrycie te skrzynki są wszędzie pootwierane bo nikt niema do nich kluczyka

30


Bezdomny ~Bezdomny (Gość)12.04.2019 13:44

Te szafki są otwarte w tych wieżowcach odkąd tylko pamiętam.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat