Moszczenicka OREADA wraca do gry i walczy o koncert w Jarocinie!

Region Czwartek, 30 lipca 20200 3178
Folkoffowa OREADA z Woli Moszczenickiej wraca z koncertami i startuje w kolejnych konkursach muzycznych.

Wiosną tego roku zespół wydał swoją debiutancką płytę pt. “Mówili mi ludzie”. Trasę koncertową promującą ten album rozpoczął koncert w Debich Studio Radia Łódź, podczas którego muzycy świętowali także swoje czwarte urodziny. Wydali płytę, zagrali pierwszy z wiosennej trasy koncert i... tydzień po premierze, jak cała branża eventowa, musieli przełożyć wszystkie zaplanowane wydarzenia.

 

- Mimo braku imprez z udziałem publiczności, zespół nie próżnował i działał w wirtualnej przestrzeni m.in. transmitując swój koncert ze sceny Monopolis w łódzkim ArtKombinacie czy Festiwalu Yapa Home Office. Wzięliśmy też udział w konkursie II Internetowego Festiwalu Piosenki Uziemionej DOMÓWKA, w którym zajęliśmy I miejsce - wspomina wokalistka OREADY Katarzyna Biesaga.

Obecnie muzycy przygotowują się do kolejnych wydarzeń.

Juz 9 sierpnia zespół wystąpi w olsztyńskim amfiteatrze, gdzie wraz z pięcioma zespołami z całej Polski weźmie udział w konkursie FEST MUZA, supportując tym samym zespół BITAMINA. OREADA walczy również o miejsce w finałowej trzydziestce konkursu “Rytmy w sieci” - tylko do końca lipca można pomóc młodym muzykom oddając na nich głos w internetowym plebiscycie dostępnym w linku: https://rytmy.spichlerzpolskiegorocka.pl/glosowanie . Trzydzieści zespołów z największą ilością głosów oceni Jury Festiwalu w Jarocinie. Wybrane przez nie trzy zespoły powalczą o nagrodę główną w koncercie finałowym w Spichlerzu Polskiego Rocka/Muzeum Regionalnym w Jarocinie, który odbędzie się 26 września.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat