Zderzenie trzech aut w Poniatowie

Strefa FMRegion Niedziela, 08 lipca 20182 11773
W niedziele, przed godziną 19.00 w Poniatowie, doszło do zderzenia się trzech samochodów osobowych. W wyniki wypadku dwie osoby zostały ranne.

Do wypadku doszło na dk12, 406 km w kierunku Piotrkowa - kierująca pojazdem marki Mercedes nie zachowała bezpiecznej odległości i uderzyła w poprzedzający ją samochód, który pod wpływem zderzenia, uszkodził kolejne auto. W wyniku wypadku 2 osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala- powiedziała Dagmara Mościńska z KMP w Piotrkowie.

Ruch odbywa się tam wahadłowo. 


Zainteresował temat?

2

4


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)10.07.2018 10:30

Kochacje PiS to macje

12


as wywiadu ~as wywiadu (Gość)09.07.2018 19:04

czy na prawdę musi być ofiara śmiertelna albo kilka ofiar żeby zrobili coś z tą drogą bo nie ma miesiąca żeby nie było na tej drodze wypadku

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat