Zderzenie na skrzyżowaniu. Pięć osób rannych

PolicjaBełchatów Wtorek, 21 sierpnia 20185 14607
Pięć osób zostało rannych na drodze w miejscowości Grudna w powiecie bełchatowskim. W poniedziałek po południu zderzyły się tam dwa samochody osobowe.
fot. policja

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 74 z drogą wojewódzką nr 480 w miejscowości Grudna. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, jadący od strony Widawy kierowca opla corsa, 41-letni obywatel Gruzji, nie zastosował się do znaku STOP i wjechał na skrzyżowanie, nie ustępując pierwszeństwa jadącej od strony Bełchatowa astrze, którą podróżowały cztery osoby. W wyniku wypadku obrażenia odniosło pięć osób. Cztery trafiły do szpitali w Wieluniu i Bełchatowie, a najciężej ranna 10-letnia dziewczynka została przetransportowana śmigłowcem LPR do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Szczegóły wypadku ustalają śledczy z KPP w Bełchatowie.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Witek ~Witek (Gość)21.08.2018 20:39

Widać co wart jest niemiecki szrot

60


gość ~gość (Gość)21.08.2018 20:05

W Gruzji nie ma znaku STOP.

70


85-letni demon w Tico ~85-letni demon w Tico (Gość)21.08.2018 15:33

Ciekawostka, że też nie brał udziału w wypadku żaden staruszek.

118


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat