Zderzenie motocykla z osobówką w Bryszkach

Strefa FMRegion Niedziela, 26 maja 20195 8650
Motocykl oraz samochód osobowy brały udział w wypadku, do którego doszło w Bryszkach w gm. Rozprza.
Fot. Maciej Skorupa/Rozprza.info

Jak poinformowała nas Państwowa Straż Pożarna w Piotrkowie, do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 19. Jedna osoba w wyniku tego wypadku została poszkodowana. 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

antymotor ~antymotor (Gość)26.05.2019 22:38

Ciekawe, co to za jedni jeżdżą w tej chwili jak szaleni motorami po Kostromskiej i dlaczego są wciąż bezkarni?... Czy może jest troche prawdy w tym, co niektórzy mówią, że ci tzw. motocykliści to są np. synowie bardzo wpływowych ludzi i dlatego są nietykalni?... Chciałbym nie wierzyć, ale... dlaczego mogą sobie robić, co chcą i policja ich nie ściga? Jak widzę motocyklistę, to już mam dreszcze. Czy to jakaś nowa "nietykalna kasta"? Gdybym ja miał uszkodzony tłumik w swoim aucie, to pewnie bym daleko nie zajechał, a taki jeden z drugim może jeździć po mieście motorem ryczącym jak odrzutowiec, także o tej porze i co?... Im wolno, tak?... Obrzydliwość! W jakim państwie żyjemy….

212


sssss ~sssss (Gość)27.05.2019 16:47

Dzisiaj jadac motocyklem cudem uniknalem wypadku bo jakiś młokos nie raczyl ustapic pierwszeństwa. Jechalem ostrożnie i niezbyt szybko wiec zdazylem zachamowac. Ludzie nie spijcie za kierownica!

11


gość ~gość (Gość)27.05.2019 09:23

Wypadek z winy kierowcy samochodu więc tu przestrzec kierowców samochodów aby bardziej zwracali uwagę na motocyklistów bo jest co raz więcej wypadków gdyż jeździmy nie zwracając uwagi na otoczenie! A ja jestem z okolic i mogę powiedzieć że na tym skrzyżowaniu często widziałam jak osoby które mają ,,stop,, zapierdzielaja i zero uwagi czy coś jrdzir...

60


gość ~gość (Gość)26.05.2019 22:12

Biedni motocykliści. Pewnie motocykl nie poświęcony.

1010


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat