Zderzenie aut na skrzyżowaniu Sikorskiego/Concordii

Czwartek, 10 czerwca 202125 9058
W środę tuż przed północą na skrzyżowaniu alei Sikorskiego z aleją Concordii doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Ładuję galerię...

 W środę około 23:50 doszło do zderzenia toyoty corolli oraz volkswagena transportera. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, dwa zastępy straży pożarnej i policja.
Stan uczestników zdarzenia póki co nie jest znany i nie wiadomo, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja czy wypadek.
 
- Huk był ogromny, siła tak duża, że koło z toyoty odleciało kilkanaście metrów dalej, a hamulcami śmierdziało jeszcze przez jakieś 10 minut – relacjonuje świadek zdarzenia

 

Przejazd w kierunku Bełchatowa/Katowic/Łodzi był znacznie utrudniony. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)10.06.2021 08:25

Bo rondo to ma być rondo a nie jakaś pułapka, bo sobie urzędnik wymyślił za biurkiem, samochodów coraz więcej ulicę coraz węższe Piotrkowska specjalność ronda w rondzie esy-floresy na potem mówią że kierowcy nie uważają urzędnicy powinni być karani za celowe wprowadzanie w błąd

82


mom ~mom (Gość)10.06.2021 07:28

Dziękujemy Magistratowi za bezpieczną i dobrze oznakowaną jazdę po "grajdołku" Trybunalskim. Co porabia zdium i jego nowa miotła w zakresie bezpieczeństwa i oznakowania ? ?

93


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)10.06.2021 07:14

Janusze w akcji, niestety. O tej porze to siedz w domu a nie jeździj samochoden. Światła wylączyli to nie dasz rady przejechać bez gongu.

50


mim ~mim (Gość)10.06.2021 03:02

a co tam robi zdjęcie numer 4. Prosta sprawa sygnalizacja została już wyłączona i ludzie spoza miasta i regionu myślą że to jest rondo a to jest zwykłe skrzyżowanie tylko w nietypowym kształcie.

120


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat