Zderzenie aut na skrzyżowaniu Sikorskiego/Concordii

Czwartek, 10 czerwca 202125 8239
W środę tuż przed północą na skrzyżowaniu alei Sikorskiego z aleją Concordii doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Ładuję galerię...

 W środę około 23:50 doszło do zderzenia toyoty corolli oraz volkswagena transportera. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, dwa zastępy straży pożarnej i policja.
Stan uczestników zdarzenia póki co nie jest znany i nie wiadomo, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja czy wypadek.
 
- Huk był ogromny, siła tak duża, że koło z toyoty odleciało kilkanaście metrów dalej, a hamulcami śmierdziało jeszcze przez jakieś 10 minut – relacjonuje świadek zdarzenia

 

Przejazd w kierunku Bełchatowa/Katowic/Łodzi był znacznie utrudniony. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)wczoraj, 23:11

Te światła to troche dziwny system zapalania mają- często jedno auto nei zdąży przejechac przez skrzyżowanie- dziękujemy panie Karolku

20


kierowca duzego ~kierowca duzego (Gość)3 dni temu, 06:16

Jesli nie dziala sygnalizacja, sa znaki drogowe WYSTARCZY JE ZOBACZYC, a są widoczne !

30


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)10.06.2021 20:47

Zamiast zapier....c ile fabryka dala trzeba przestrzegac przepisow,koniec.

30


Keramzyt ~Keramzyt (Gość)10.06.2021 09:52

Nie wyłączać sygnalizacji przez 24h.

38


ojciec Redzyk ~ojciec Redzyk (Gość)10.06.2021 11:05

Każdy się zna na wszystkim. Na rondach, światłach i całym ruchu drogowym. Lansowany pomysł przekształcenia tego skrzyżowania na rondo jest wyrazem braku wiedzy. Przepustowość tego skrzyżowania w kierunku Bełchatowa, w takim wypadku spadłaby o połowę. Długa kolejka pojazdów i korki na tym kierunku, byłyby normą. Rondo można stosować przy jako tako równomiernym obciążeniu ruchu na drogach do niego prowadzących. W wypadku tego skrzyżowania kłania się oznakowanie poziome i pionowe. Umieszczenie znaku STOP (obowiązującego gdy nie działają światła) na kierunku podporządkowanym (z powtórzeniem na środku skrzyżowania) mogłoby coś poprawić. Na razie pomysł wyłączania świateł na noc bym zawiesił. Lepiej jak działają. Znak z tablicą żółtą informacyjną z wyrysowanym skrzyżowaniem i jego organizacją na kierunku podległym? Oświetlony reflektorem? W każdym razie trzeba coś robić, a nie tylko sprzątać po wypadkach.

43


Dociekliwyprawdy ~Dociekliwyprawdy (Gość)10.06.2021 07:07

To są skutki szaleństw hchooopaakuówf co to bryczkę miejąom z podkreyncdzonym szśsilnykiem i ższrzeeee śsizrzszczdżygająom od ronda Sulejowskiego do skrzyżowania z Dworską. A policja ma nagrania bo są kamery i nie ustawiają patroli. Kiedy zaczną ich ścigać i karać?

72


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)10.06.2021 08:27

A policja ma w planach zrobić coś z tymi wyscigami na Sikorskiego? Czy czekamy ba jakąś tragedie ?

181


Kazik ~Kazik (Gość)10.06.2021 06:57

W tym miejscu zlikwidować światła gdyż zmieniają się w różnych cyklach raz szybko a drugi raz wolno. Nie było świateł była jasna sytuacja zasada prawej ręki było czytelnie i przejrzyście . Niektórzy to skrzyżowanie mylą z rondem i moim zdaniem zrobić rondo bo dużo miejsca jest i będzie po problemie..Wywalono kasę w światła kamerki sterujące sygnalizacja i po co to tak jest w wielu miejscach i sterowanie przy pomocy kamery ruchem to nieporozumienie. Włodarzy miasta należy wysłać do Radomia Puław czy Lublina niech zobaczą jakie tam ronda są z trzema pasami każde jest prosto i bezpiecznie ale nie w naszym mieście . Przykład ronda Sulejowskiego kompletny niewypał miejsca tylko dla osobówek a nie dla większych pojazdów. Przykład ronda przy leśnej od strony Meszcz zrobiono dwa pasy na rondzie po co jak dwa auta się tam nie mieszczą stąd dochodzi prawie każdego dnia do zdarzeń a to wszystko wina planistów tego miasta kasę biorą tylko za co?

162


kierowca duzego ~kierowca duzego (Gość)10.06.2021 10:08

Czytam komentarze i nie wierze jak wielu z was nie zrozumie organizaji ruchu tego skrzyzowania, przeciez sa znaki na ktore patrzymy jesli sygnakizacja nie dziala, ale nalezy je znac

70


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)10.06.2021 09:02

...a hamulcami śmierdziało jeszcze przez jakieś 10 minut – relacjonuje świadek zdarzenia...
Mam pytanie w związku z powyższym, co to znaczy śmierdziało hamulcami?

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat