Zdenerwował się, więc porąbał hulajnogę

PolicjaRadomsko Piątek, 31 lipca 202018 5278
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu przez policję 18-latkowi, który siekierą zdewastował hulajnogę miejską w Radomsku. Wartość strat oszacowano na 3 tys. złotych.
fot.: pixabay

W czwartek (30 lipca) po północy dyżurny radomszczańskiej komendy policji został powiadomiony, że zniszczona została miejska hulajnoga elektryczna. Funkcjonariusze zostali poinformowani, że podczas zbierania w nocy hulajnóg do ładowania z ulic Radomska, pokrzywdzony znalazł jedną z nich mocno zniszczoną, leżącą na środku jezdni. Policjanci szybko ustalili i zatrzymali 18-letniego sprawcę zniszczenia hulajnogi – mieszkańca Radomska. Okazało się, że 18-latek, wracając późno do domu, zauważył stojącą na chodniku hulajnogę. Ponieważ nie dało się nią jechać, prowadził ją w kierunku miejsca zamieszkania, po czym pozostawił ją na ulicy, a sam poszedł do domu po siekierę. Po kilku minutach wrócił i zniszczył ją przy użyciu tego narzędzia, po czym poszedł spać. Policjantom tłumaczył, że chciał się w ten sposób wyładować.

 

Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia, którego wartość wyceniono na 3 tys. złotych.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)31.07.2020 10:15

Niech sobie kupi i się mści ukarać ostro

82


Masakra ~Masakra (Gość)31.07.2020 10:09

Hej siup Radomsko żyje się nie wąsko itd..

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat