Zdalne zajęcia w sulejowskim MOK

ePiotrkow Wtorek, 17 listopada 20202 1510
Dostosowując się do trudnych warunków epidemicznych, pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie wprowadzili do swojej oferty zajęcia zdalne. Obecnie z takiej formy korzystają członkowie dwóch sekcji – młodzieżowej grupy wokalnej CYKADY oraz zespołu ludowego PILICZANIE. Instruktorzy pracują z podopiecznymi wykorzystując telefony, pocztę elektroniczną, komunikatory i platformy internetowe.

Ładuję galerię...

Muzycy CYKAD, pod okiem Anetty Bartłomiejczyk, pracują nad jej autorskim utworem, który niebawem ma promować gminę Sulejów i nową stronę internetową, która obecnie powstaje. Choć zajęcia odbywają się w domowym zaciszu, o leniuchowaniu nie może być mowy. Rozesłany wcześniej tekst piosenki oraz stały kontakt z instruktorem z pewnością zaowocują podczas indywidualnych nagrań w studiu i w czasie kręcenia teledysku.

 

Członkowie zespołu ludowego PILICZANIE zdalnie pracują nad zapomnianymi pieśniami piotrkowskimi. Dzięki pozyskanym funduszom, w ramach zadania „ETNO-ARCHEO – odkopujemy piotrkowskie”, już w grudniu, zarejestrowanych zostanie 10 utworów w aranżacjach Daniela Baranowskiego, które po Nowym Roku będzie można usłyszeć na specjalnie przygotowanej płycie.

 

Od 1 grudnia do zajęć wrócą również młodzi aktorzy z Sulejowskiej Grupy Teatralnej aMOKtorzy, którzy przygotują serię spotów telewizyjnych, promujących konkurs teatralny poświęcony twórczości Juliana Tuwima. Zajęcia mają być odskocznią od trudnej sytuacji, w której wszyscy się teraz znaleźliśmy, a zarazem kontynuacją pracy rozpoczętej stacjonarnie.

 

 

 


(materiały: sulejow.pl)


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)18.11.2020 08:59

Czy panie z pierwszego i ostatniego zdjęcia są rodziną ?? Bo jakieś takie podobne ...

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat