Zbliża się XIX Trybunalskie Forum Trzeźwościowe

ePiotrkow Piątek, 11 października 20195 1885
Zarząd Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk w Piotrkowie zaprasza do udziału w XIX Trybunalskim Forum Trzeźwościowym „Uzależnienie także chodzi w szpilkach...”

Uroczyste otwarcie wydarzenia 16 października (środa) o godz. 18.45 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Wówczas publiczność będzie mogła obejrzeć spektakl „Jaki Taki” w wykonaniu Teatru Puppetterra (rezerwacja bezpłatnych biletów 530 463 337).


23 października (środa) godzina 18.00 w w mediatece odbędzie się spotkanie autorskie z Miką Dunin (autorką książek „Miłość i inne deliria”, „Alkoholiczka”, „Antyporadnik”).


Kolejne punkty Forum to:
24 października (czwartek) godzina 18.00, mediateka

„Taka moja wolność” spotkanie z piosenką
Cezary Klimczyk laureat konkursów i festiwali piosenki abstynenckiej


26 października (sobota) godzina 19.00, sala OSP Kosów ul. Główna 26
Zabawa abstynencka, zakończenie XIX Trybunalskiego Forum Trzeźwościowego


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

abstynent ~abstynent (Gość)11.10.2019 22:51

Alkohol jest - czy komuś się to podoba, czy nie - trucizną! Oczywiście, jeśli ktoś pije mało i od czasu do czasu, organizm sobie zazwyczaj nieźle radzi z wydalaniem tej trucizny, ale problem się zaczyna od chwili, kiedy ktoś chce sobie szybko przy pomocy tej trucizny poprawiać nastrój. Oczywiście działa to szybko, ale krótko, a później nastrój staje się jeszcze gorszy (kac!). Kolejnym krokiem do alkoholowego piekła jest odkrycie wspaniałego "leku" na kaca, czyli kolejne upijanie się następnego dnia. Stąd już do piekiełka naprawdę bliziutko... No... ale sprzedaż alkoholu to świetny biznes. Wielu jest zainteresowanych, żeby ludzie pili, jak najwięcej. Cała nasza obyczajowość kreci się wokół alkoholu. Wszelkie uroczystości, imprezy itp. łączą się ze spożywaniem alkoholu, powszechne są różne alkoholowe obyczaje (a kto nie wypije, jeszcze po kropelce, picie za czyjeś zdrowie itd.). A można świetnie się bawić, wypoczywać, świętować, żenić się, chrzcić dzieci, obchodzić imieniny, urodziny itp. bez grama alkoholu! Bez kaca na drugi dzień, bez wydawania na to świństwo pieniędzy i dawania zarobić tym, którzy kręcą alkoholowymi biznesami i przeżywać każdą chwilę radości prawdziwie, a nie wspomagając się szkodliwą substancją chemiczną poprawiającą na krótko nastrój....

40


xx ~xx (Gość)11.10.2019 11:33

No taaak. W mieście, w którym dzięki nocnej prohibicji ludzie coraz więcej wydają na alkohol, gdzie organizuje się Trybunały Nalewkowe trzeba dla przeciwwagi zorganizować Forum Trzeźwościowe. :-)

100


bn ~bn (Gość)11.10.2019 20:39

Alkohol to zguba ludzkości.

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat