Zbiórka krwi w przedszkolu przy ul. Dmowskiego

ePiotrkow Wtorek, 05 czerwca 20181 2016
W piątek, 8 czerwca w godzinach 15.00 - 17.00 Prywatne Przedszkole Magdaleny Jakubiak w Piotrkowie organizuje zbiórkę krwi.

W piątek w ramach Festynu Rodzinnego w Prywatnym Przedszkolu Magdaleny Jakubiak w Piotrkowie odbędzie się ambulansowa zbiórka krwi dla potrzebujących i rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego. Wszystkich chętnych zapraszamy do wsparcia tej szlachetnej akcji. Specjalny ambulans będzie podstawiony przy parkingu FMG Pioma przy ulicy Dmowskiego w godzinach 15.00 - 17.00.

 

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w akcji prosimy pamiętać, by zjeść lekkostrawny posiłek i zabrać ze sobą dowód osobisty. 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)06.06.2018 02:02

Brawo!!!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat