Zbierali krew dla strażaka ochotnika z OSP Zamość

ePiotrkowRegion Wtorek, 27 listopada 20180 2014
Na co dzień to on pomaga innym, teraz sam potrzebuje pomocy. Rafał Jeżak, strażak z OSP Zamość (gmina Czarnocin) potrzebuje krwi. Na apel zareagowali dzielnicowi z Komisariatu Policji w Wolborzu i strażacy z OSP Wolborzu, którzy zorganizowali zbiórkę dla druha.

Mieszkańcy gminy Wolbórz nie zawiedli, dzięki honorowym krwiodawcom udało się zebrać 5,52 litra krwi. W akcji wzięli udział również burmistrz Andrzej Jaros i wolborscy radni. Wśród krwiodawców zostały rozlosowane nagrody przekazane przez Aldonę Lasek. Nagrody otrzymali: Katarzyna Krośnia, Tomasz Mirowski i Marcin Striczek. Vouchery można odebrać w salonie Medycyny Manualnej i Fizjoterapii, Wolbórz ul. Świętokrzyska nr 5.

 

 

 

(materiały: UM Wolbórz) 

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat