Zbadaj piersi! Dzień Matki w szpitalu przy ul. Roosevelta

Strefa FM Czwartek, 24 maja 20181 3816
Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie będzie świętował Dzień Matki. Panie, które 25 maja odwiedzą szpital przy ul. Roosevelta 3 w godzinach 14.00 - 15.00 uzyskają wszystkie niezbędne informacje dotyczące profilaktyki raka piersi.
materiały organizatora

Rak piersi jest jednym z najczęstszych nowotworów występujących u kobiet. - Wczesne wykrycie tej choroby pozwala uniknąć powikłań i przerzutów, co daje większe szanse na wyleczenie. Wszystkie panie, które pojawią się w piątek w naszym szpitalu dowiedzą się, jak prawidłowo wykonać samodzielnie badanie piersi - mówiła Aneta Stępień, asystent prasowy w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie. 

 

Dla uczestniczek przygotowane zostanie specjalne stanowisko wyposażone w fantomy, na których specjaliści będą prezentować, jak prawidłowo wykonać to badanie. 


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)25.05.2018 13:56

Z tytułu wynika, że będzie można zrobić sobie badanie w sensie mamografia jak badać prawidłowo już się dowiedziałam od lekarza mojego.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat