Zawody w Szydłowie dla prawdziwych twardzieli

ePiotrkowRegion Środa, 06 czerwca 20184 7449
Po dwuletniej przerwie wraca „Szydłowski Iron Man”. Już w najbliższy piątek na terenie Poligonu ZSP w Szydłowie odbędą się zawody dla prawdziwych twardzieli. W tegorocznej edycji imprezy nie zabraknie konkurencji z serii „Iron Crossfit”, biegów z przeszkodami, konkursu wiedzy o sporcie, jak i niespodzianek przygotowanych specjalnie dla uczestników zawodów.

Ładuję galerię...

Już w najbliższy piątek, 8 czerwca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Władysława Stanisława Reymonta w Szydłowie zaprasza młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na kolejną edycję zawodów dla największych twardzieli, znaną pod nazwą „Szydłowski Iron Man”. Wydarzenie odbędzie się na terenie Poligonu ZSP w godzinach 9.00 - 14.00. Osoby zainteresowane udziałem w zawodach mogą zapisywać się w biurze organizatora imprezy najpóźniej do piątku do godziny 8.00.

 

- Biegi główne z przeszkodami, o jakich nie śniliście w najgorszych koszmarach, zawody Iron Crossfit, gdzie wylejecie wiadra potu, konkursy wiedzy, atrakcje-niespodzianki, grill dla poratowania Waszych wymęczonych organizmów i wiele, wiele więcej… Zapraszamy gorąco! – tak piątkowe zawody zapowiadają ich pomysłodawcy i organizatorzy, czyli uczniowie i nauczyciele ZSP w Szydłowie.

 

W ramach tegorocznej edycji zawody zostaną rozegrane w kategoriach: kobiety – gimnazjum, ponadgimnazjalna, open oraz mężczyźni – gimnazjum, ponadgimnazjalna i open.

 
Iron Man 2018 to również konkurs wiedzy z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości i konkurs wiedzy o sporcie.

 

Patronat nad wydarzeniem objął starosta powiatu piotrkowskiego, patronat medialny sprawuje radio Strefa FM, portal epiotrkow.pl i Tydzień Trybunalski.

 

 

Foto: ZSP w Szydłowie


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

nie lubię pisu ~nie lubię pisu (Gość)07.06.2018 11:15

brawa dla organizatorów...a czy pani dyrektor wystawi swój tron w strefie kibica :-)

01


gość ~gość (Gość)06.06.2018 17:40

Rewelacyjny pomysl na imprezę. Wielkie brawa dla organizatorów

20


Kibic ~Kibic (Gość)06.06.2018 13:40

O której konkretnie jest konkurs wiedzy o sporcie??

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat