Zawodnik UKS Rękoraj najlepszym juniorem starszym w bilard w Polsce!

ePiotrkowRegion Sobota, 11 lipca 20203 2023
Oskar Jamorski, bilardzista UKS Snikers Rękoraj zdobył 4 medale na niedawno rozegranych Mistrzostwach Polski w kategorii junior starszy. Młody zawodnik wywalczył 3 złote krążki oraz 1 brązowy.
fot. UKS Snikers Rękoraj

Klub Frame w Łodzi przez 5 dni gościł najlepszych juniorów podczas tegorocznych Mistrzostw Polski w Bilard. Zawody rozegrano w czterech kategoriach (juniorzy starsi, juniorzy młodsi, juniorki starsze i juniorki młodsze) oraz czterech odmianach. Łącznie rozdano 13 kompletów medali.

 

Zawody w kategorii juniorów starszych zdominował Oskar Jamorski. Zawodnik UKS Snikers Rękoraj zwyciężył w 9-bil, 10-bil i 14/1 a w "ósemkę" zajął 3. miejsce. Dzięki swoim osiągnięciom został powołany do kadry narodowej i będzie reprezentował Polskę w turniejach międzynarodowych.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.07.2020 23:29

Ryjkoraj

00


~gość ~~gość (Gość)12.07.2020 12:35

ciągle powracający temat Rękoraja i jakiegoś bilarda czyli łódzkiego pomysłu na niby sport, bo na łks czy widzew brak

03


gość ~gość (Gość)11.07.2020 23:45

Wreszcie jakiś pozytywny news GRATULACJE!

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat