Zawodniczki piotrkowskiego zespołu pojadą na mistrzostwa świata

ePiotrkow Środa, 18 lipca 20185 3412
Cztery szczypiornistki BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski, lidera PGNiG Summer Superligi, zostały powołane do reprezentacji Polski, która weźmie udział Mistrzostwa Świata w Plażowej Piłce Ręcznej w rosyjskim Kazaniu.
Do Kazania pojada m.in. dwie byłe zawodniczki MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski Iwona Niedźwiedź (3. od prawej w górnym rzędzie) i Katarzyna Matyja (2. od lewej w górnym rzędzie). Fot.: Facebook.com/BHT GRU Piotrków Trybunalski.

W tym gronie są dwie byłe zawodniczki MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski Iwona Niedźwiedź i Katarzyna Matyja poza tym powołania otrzymały również Paulina Sowa i Weronika Łakomy.

 

Zgrupowanie rozpocznie się 21 lipca. O medale piłkarki będą walczyć od 23 do 30 lipca. Polki będą rywalizować w grupie B z Francuzkami, Urugwajkami i Tajwankami. Tytułu będą bronić Hiszpanki.

 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

do jess ~do jess (Gość)19.07.2018 15:17

2800 zł to i tak za dużo ,ale nie chciała

10


jas ~jas (Gość)19.07.2018 12:52

sama odeszła były rozmowy tydzień temu ,ale nie wyraziła zgody wraca do siebie do domu więc niema mowy o pozbyciu jak ktoś nie chce to nic się nie zrobi nie przekonały jej nawet większe finanse.

32


Kibic ~Kibic (Gość)18.07.2018 12:46

I jak można było pozbyć się Katarzyny Matyj, chyba nie rozumiem koncepcji, też tak może być. Szkoda bo to naprawdę walczak na boisku i serducho jakich mało.

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat