Zawodnicy gotowi do gali Wirtuoz Special Edition

ePiotrkowRegion Czwartek, 08 października 20200 1804
Za nami oficjalnie ważenie wszystkich zawodników, którzy zmierzą podczas I Festiwalu Sportów Walki "Wirtuoz Special Edition" w Wolborzu. Wszyscy uczestnicy zmieścili się w limitach wagowych, popatrzyli rywalowi w oczy i już w piątkowy wieczór staną w oktagonie. Cała gala będzie transmitowana w internecie, początek o godzinie 19:00.

Ładuję galerię...

Pula dostępnych wejściówek była bardzo ograniczona z powodu epidemii oraz wprowadzenia w całym powiecie piotrkowskim żółtej strefy. Dla szczęśliwców, którzy będą mogli obejrzeć walki "na żywo" drzwi hali sportowej w Wolborzu będą otwarte od godziny 18:00. - Bilet wstępu to nie gwarant wejścia, każda osoba musi mieć na sobie maseczkę!!! Pamiętajmy o dystansie społecznym i dezynfekcji rąk. Na wejściu podpisujemy oświadczenia - czytamy na oficjalnym Facebboku Wirtuoz Special Edition.

 

Organizatorzy podkreślają, że w czasie gali w każdej walce wystąpi zawodnik z naszego regionu. - Będą Ci doświadczeni, ale także tacy, którzy stawiają pierwsze kroki na tego typu imprezie, a cała gala będzie trochę takim meczem "województwo łódzkie vs. reszta kraju - mówi Michał Maciejek z wolborskiego Stowarzyszenia Wirtuoz. 

 

Zawodnicy do oktagonu wejdą w następującej kolejności (szczegóły pojedynków w GALERII):

1. Rusiecki- Kuźma kat. K-1, -67 kg

2. Czajka - Nowak kat. MMA Semi Pro, -66 kg

3. Rzepecki - Kubajewski kat. MMA Semi Pro, -74 kg

4. Olkiewicz - Borzęcki MMA kat. Semi Pro, -77 kg

5. Shakun- Dziubałtowski kat. BJJ, -65 kg

6. Dela - Mosgalik kat. MMA -66 kg 

7. Janu - Badocha kat. K-1, -90 kg

8. Matuszewski- Janik kat. MMA, -66 kg

9. BENBEN - ŁĘCZYCKI kat. K-1, -67 kg (WALKA WIECZORU)

 

W związku z epidemią swój przyjazd z Londynu musiał odwołać Dominik Matusz, a jego miejsce w walce wieczoru zajął Łukasz Łęczycki z klubu Garuda Warszawa. 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat