Zatrzymany w Sulejowie 31-latek miał w samochodzie kilka kilogramów narkotyków

PolicjaRegion Piątek, 25 września 202014 17020
Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 31-latka, któremu przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyznę policję zatrzymała we wtorek na terenie Sulejowa.

Ładuję galerię...

We wtorek 22 września włoszczowscy kryminalni, wspólnie z policjantami zajmującymi się przestępczością narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, na terenie województwa łódzkiego (konkretnie gminy Sulejów) zatrzymali do kontroli osobową skodę. - Jak się okazało, w pojeździe znajdowało się ponad 4 kg narkotyków – informuje oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. - Badania wstępne zidentyfikowały substancję jako mefedron. Policjanci przeszukali również miejsce zamieszkania 31-latka zatrzymanego w skodzie. Tam znaleźli dodatkowo ponad kilogram tego samego narkotyku i 3,5 grama kokainy.

 

Podczas kontroli pojazdu okazało się również, że kierowca prawdopodobnie znajduje się pod działaniem środków odurzających. Potwierdziły to wstępne badania. Mężczyźnie pobrano krew do szczegółowych badań. Wszystkie środki trafiły do laboratorium, a 31-latek do policyjnej celi. Przedstawiono mu już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawiania wolności. Decyzją Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_paweł ~gość_paweł (Gość)27.09.2020 21:48

Szkoda chłopaka razem do gimnazjum w fałkowie chodziliśmy.

00


gość_paweł ~gość_paweł (Gość)27.09.2020 21:45

Szkoda chłopaka

00


gość_janusz ~gość_janusz (Gość)27.09.2020 14:25

Kto normalny wozi tyle towaru przy sobie a resztę trzyma w domu ???????

10


gość_kubuś ~gość_kubuś (Gość)26.09.2020 01:40

Super . I króciutko z gościem aż zapragnie uczciwej pracy i posprzedaje dostawców. Zlikwidować jakąkolwiek możliwość zakupu twardych narkotyków . Zbyt wiele młodych ludzi przegrywa życie już na starcie. A co do trawki to dać na legalność kontrolowaną przez państwo . Policja będzie miała czas na innych bandytów , państwo dochody z podatku a dilerzy stracą robotę .

60


@www (gość) ~@www (gość) (Gość)25.09.2020 12:53

Policja zatrzymała i policja wypuści.

111


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat